5339675000 [email protected]  İster telefon ister-posta ile 7/24 sizinle konuşuyoruz

Giriş Yeni Üyelik

Hesap Aktifleştirme

HOTFILE HESABINI AKTİFLEŞTİRME
Daha önceden üyeliğiniz yok ise size gönderilen aktivasyon linkine tıklayıp hesap linkinize giriş yaptıktan sonra açılan sayfada “kullanıcı adı” ve “şifre” bölümünü boş bırakarak “e posta” bölümünü doldurun ve “Hesap Oluştur” butonuna basın.Kullanıcı adı ve şifreniz mail adresinize otomatik olarak gönderilecektir.
Daha önceden hotfile hesabınız var ise size gönderilen aktivasyon linkine tıklayıp hesap linkinize giriş yaptıktan sonra kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek uygula butonuna basarak hesabınıza uygulayabilirsiniz.

TURBOBİT HESABINI AKTİFLEŞTİRME

Yeni bir hesap açıyorsanız http://turbobit.net/ linkine tıklayarak "Ücretsiz Kayıt" bölümünden mail adresinizi yazarak siteye kaydınızı gerçekleştirin. http://turbobit.net/'e üye girişinizi yaptıktan sonra http://turbobit.net/turbo/emoney/23 linkine tıklayarak yada menüden "Turbo Access"e tıklayarak, ödeme türü "Reseller List"i seçiniz. "After the purchase you need to come back here again and enter received code here: " yazısının altındaki kutucuğa yolladığımız "voucher code"u girip enter butonuna tıklayarak hesabınızı aktifleştirebilirsiniz.

LETITBIT,VIP-FILE,SHAREFLARE,BITROAD HESAPLARINI AKTİFLEŞTİRME
Daha önceden hesabınız yoksa eğer siteye giriş yaptıktan sonra sağ üst köşedeki kayıt butonuna tıklayarak açılan pencereyede e-mail adresinizi girerek "Kayıt" butonuna tıklayınız. Daha sonra e-posta adresinize şifreniz gönderilecektir. Kullanıcı adınız girdiğiniz e-mail adresiniz olmuştur. Siteye üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşedeki premium butonuna tıklayarak açılan penceredeki alana size gönderdiğimiz yukarıdaki premium voucher kodunu girerek "ilişkilendir" butonuna tıklayınız.
Daha önceden hesabınız var ise eğer siteye üye girişi yapınız. Siteye üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşedeki premium butonuna tıklayarak açılan penceredeki alana size gönderdiğimiz yukarıdaki premium voucher kodunu girerek "ilişkilendir" butonuna tıklayınız.

EXTABIT HESABINI AKTİFLEŞTİRME
Yeni hesap açıyorsanız http://extabit.com/register.jsp/ linkinden kayıt olduktan sonra mail adresinize gelen linke tıklayıp hesabınızı aktifleştiriniz. Daha sonra http://extabit.com/profile.jsp/http://extabit.com/profile.jsp/ linkine tıklayarak yada sağ üst köşeden mail adresinize tıklayarak profil sayfanızı açınız. "Enter premium code/voucher:" alanına size gönderdiğimiz yukarıdaki kodu girerek save butonuna tıklayarak kaydediniz.
Daha önceden hesabınız var ise login butonuna tıklayarak üye girişi yapınız. Daha sonra http://extabit.com/profile.jsp/ linkine tıklayarak yada sağ üst köşeden mail adresinize tıklayarak profil sayfanızı açınız. "Enter premium code/voucher:" alanına size gönderdiğimiz yukarıdaki kodu girerek save butonuna tıklayarak kaydediniz.

NETLOAD HESABINI AKTİFLEŞTİRME
Öncelikle Netload.in'e üye olunuz, üyeyseniz üye girişi yapınız. Daha sonra http://www.netload.in/index.php?id=5 linkine tıklayarak yada menüden "GIRIŞ" e tıklayarak açılan sayfanın en altındaki "STANDARD ACCOUNT" kısmındaki karakterleri yazınız. Kupon kodu kısmında size gönderdiğimiz yukarıdaki voucher kodu girerek "kupon tahsil et" butonuna tıklayarak hesabınızı aktifleştirebilirsiniz.

UPLOADED HESABINI AKTİFLEŞTİRME
Size yolladığımız kullanıcı adı ve şifre ile http://uploaded.net/ 'e girerek "Üye Girişi | Login" kısmından üye girişi yapabilirsiniz.

RAPIDGATOR HESABINI AKTİFLEŞTİRME
Size yolladğımız kullanıcı adı ve şifre ile http://rapidgator.net/'e girerek "Login" bölümünden üye girişi yapabilirsiniz.

BITSHARE HESABINI AKTİFLEŞTİRME
Size göndereceğimiz voucher kodu http://bitshare.com dan ucretsiz üye olunuz. Üye girişi yaptıktan sonra http://bitshare.com/voucher.html linkinden "Voucher code:" alanına size gönderdiğimiz voucher kodu giriniz, "Redemption:" dan "Upgrade/Extend current account." seçeneğini kullanarak mevcut hesabınızı yükseltebilirsiniz.

RAPIDSHARE HESABINI AKTİFLEŞTİRME
Size yolladığımız kullanıcı adı ve şifre ile http://rapidshare.com/ 'a girerek "Sign In" bölümünden üye girişi yapabilirsiniz.

Ödeme Bildirimi

Lütfen sipariş sırasında verdiğiniz e-posta adresinizi yazınız

@
Yeni Üyelik Oluşturun

Üyelik formunu eksiksizce doldurarak üyelik hizmetlerinden hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.

@

Üyelik kaydımı oluşturarak Üyelik Sözleşmesi Koşullarını kabul ediyorum.

Hesabınıza giriş yapın

Üyelerimize özel hizmetlerimizden faydalanabilmek için üye olun.

@
Şifremi Unuttum
Görüş Bildirin
@
Sorun Bildir